Na těchto stránkách budou postupně uveřejňovány odkazy a prezentace na záznamy on-line webinářů i článků s tématem jak mohou vývojářské firmy spolupracovat s Microsoftem a využívat mnoho benefitů partnerského programu Microsoft.

Nenechte si ujít sérii 4x webinářů, kde se dozvíte jakým způsobem mohou IT společnosti, zejména vývojářské firmy, spolupracovat se společností Microsoft a využívat výhody partnerství.

Nejste-li ještě zapojeni do partnerství, nevadí, zjistíte, jak se zapojit. Jste-li již partner, pak pro vás může být zajímavé, jak vám Microsoft může pomoci a v jaké oblasti může být toto partnerství přínosné. Ať už vyvíjíte aplikace na míru či implementujete opakovatelná řešení, poslechněte si jak vám Microsoft může pomoci po obchodní i technické stránce.  


Témata 4 webinářů pro vývojářské firmy jsou následující :

1. Úvod do světa Microsoftu pro partnerské a vývojářské firmy.

Proč a jak spolupracovat s Microsoftem. … a pro mnohé i v netradičních oblastech jako je Open Source, správa a vývoj aplikací pro svět Apple, Androidu atd. Jak a proč vlatně začít, s čím a kde může Microsoft pomoci
(15.9.2020, 15:00 -16:00, ZDE) prezentace na linku výše.


2. Jak fungují konkrétní benefity partnerství

Jak Vám může Microsoft pomoci po licenční (viz např. zde) a technické, stránce, zkušenosti hosta z řad úspěšných lokálních vývojářských (ISV) partnerů. 


3. Jak a proč publikovat svá řešení do Marketplace

Azure Marketplace a Microsoft Appsource, co vše vám to může přinést a jak začít publikovat.


4. Jak využít marketingové aktivity a obchodní potenciál Microsoftu

… a také se zvýraznit se ve vašem konkrétním oboru. (včetně hosta za řad úspěšných ISV partnerů)


Termín prvního webináře je úterý 15.9.2020, 15:00 -16:00 hodin. Další budou následovat přibližně po dvou, třech týdnech.

Pro svou účast se nemusíte registrovat. Stačí se v danou dobu přihlásit na odkaz Teams Live event. (Nemusíte nic instalovat, můžete se připojit pouze z browseru, nemusíte vkládat email existuje i anonymní režim:)

Akce bude v českém jazyce.