GDPR & Generativní AI : e-book

Přečtě se dokument popisující problematiku GDPR vzhledem ke Generativní AI poskytované společností Microsoft. Witepaper GDPR & Generative AI – A Guide for Customers je určen zejména pro organizace ve veřejném sektoru ale i komerční firmy zde najdou mnoho odpovědí na své otázky. Budete-li hledat obecnější věci, pak v druhé části článku najdete Microsoft Responsible AI Transparency Report.

Cílem 32 stránkového dokumentu o GDPR a Generativní AI je umožnit organizacím plně využít potenciál generativních řešení umělé inteligence společnosti Microsoft a zároveň plnit jejich povinnosti vyplývající z obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Najdete zde seznam klíčových povinností vyplývajících z GDPR jenž musíte vzít v úvahu při pořizování generativních služeb umělé inteligence typu Copilot pro Microsoft 365 a Azure OpenAI. Základní principy GDPR platí stejným způsobem při pořizování Microsoft řešení v oblasti Generativní AI jako v jakémkoli jiném kontextu služeb Microsoft.

Publikování podobných informací je součástí celé strategie Responsible AI společnosti Microsoft. Pokud vás toto zajímá, tak si zcela určitě stáhněte nový Microsoft Responsible AI Transparency Report.

Dozvíte se tam, jak Microsoft vytváří aplikace využívající generativní umělou inteligenci, jak rozhoduje a dohlíží na jejich nasazení. Jak podporujeme zákazníky při vytváření jejich vlastních generativních aplikací a jak se Microsoft postupně učí, snaží a vyvíjí být zodpovědný poskytovatel AI služeb.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*