Microsoft Build | May 21-23

Nenechte si ujít nejnovější technické školení a novinky Microsoftu pro vývojáře i architekty jenž budou oznámeny na konferenci Microsoft Build 2024. Letos se bude většina obsahu zabývat oblastí umělé inteligence a její implementace do všech technologických a produktových oblastí.

V úterý, 21.5.2024 od 18:00 (17:30) začíná konference Microsoft Build 2024.
Spousta technických přednášek, workshopů, oznámení novinek, online formou a pro registrované účastníky zdarma. Po úvodní keynote bude se můžete těšit na tři dny streamů přednášek, workshopů a ukázek, kde vám techies z Microsoftu budou předvádět novinky a různé vychytávky. Nechte se inspirovat tím, jak Microsoft, jeho zákazníci nebo partneři implementují AI do svých systémů a řešení. Účastníci budou moci formou online komunikovat přímo s produkovými týmy v Microsoftu a budou mít samozřejmě přednostní přistup k pozdějšímu downloadu prezentací a materiálů.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*