.NET Modernization In a Day, 22.9.2020 online, v češtině, včetně HOLs

Hledáte způsoby, jak snížit náklady a zvýšit efektivitu vašich .NET aplikací? Ve spolupráci s Microsoftem pořádá společnost Havit webinář .NET Modernization in a Day. Jeho cílem je seznámit účastníky s možnostmi provozu aplikací v Azure, s procesem migrace aplikací a hostováním aplikací pomocí platformních služeb v Azure. Součástí jsou sponzorované Azure Subskripce s Hands On Labs.

Online, 22.9.2020 od 10.00 hod.
REGISTRACE ZDE

Na základě semináře lépe porozumíte:

  • Možnostem provozu aplikací v Azure
  • Platformním službám v Azure vhodných k hostování webových aplikací v .NET Frameworku či .NET Core
  • Potřebám migrace aplikací do Azure
  • Možnostem škálování aplikací
  • Stanovení nákladů provozu aplikace v Azure

Součástí webináře bude možnost vyzkoušet si Microsoftem předpřipravené cloudové On-line HOLs včetně pro každého účastníka připravené sponzorované Azuer Subskripce s architekturou a technologiemi níže:

Počet slotů v praktických laboratořích je omezen, neváhejte s registrací.

Online, 22.9.2020 od 10.00 hod.
REGISTRACE ZDE