Přes 3 000 registrovaných na Microsoft Ignite Tour Prague 2020 a poslední volná místa

Za 14 dní bude probíhat jedna z největších letošních IT konferencí v ČR: Microsoft Ignite 2020 Prague. Plánovaná kapacita aby se lidé vešli na keynote do největšího sálu Kongresového Centra Praha je již dávno překročena. Jelikož se jedná o akci s free vstupem tak je maximální počet registrací vyšší, protože se počítá s tím, že se určité procento nedostaví. K dnešku je již registrováno více než 3000 lidí a myslím si, že registrace bude ukončena zanedlouho, protože typický overbooking na free akcích bývá tak 30%.

Pokud ještě nejste registrovaní registrujte se co nejdříve!

Malá rada: Jste-li firemní zákazník, registrujte se firemním accountem, budete mít na případné „čekačce“ přednost před „no-name“ usery.

Přednášky pouze v angličtině a program je opravdu nabitý,
seznam přednášek je zde.

Na viděnou na Microsoft Ignite The Tour Prague, 24-25 února 2020 v Kongresovém Centru Praha.

Buri