Setkání Windows User Group – květen 2022

Byl opět večer. Ten první máj. Ten večerní máj. Kdy byl akcí WUG čas. Protože konference Microsoft Build bude až po strop plná novinek, které musíme společně probrat.

Zlín – .NET MAUI
24. května 2022 – Roman Jašek
Budoucnost multiplatformního vývoje v podání Microsoftu se jmenuje .NET MAUI. Podíváme se, jak vypadá nová platforma pro mobilní i desktopový vývoj a co nabízí. Co vám přinese, pokud již (ne)máte zkušenosti se Xamarinem a proč by vás měla zajímat?

Brno – Vývojářské novinky z Buildu
31. května 2022 – Tomáš Herceg
V této již tradiční přednášce se pokusím shrnout všechny vývojářské novinky a zajímavosti, které si na nás Microsoft přichystal na konferenci Build. Uvidíte, co se chystá v .NET 7, jaké funkcionality a nové služby přibyly v Azure, a mnoho dalšího.