Setkání Windows User Group – listopad 2023

Umělá inteligence v podobě nových LLM nástrojů a integrací v Microsoft 365 a GitHub i Bingu je tady s námi již pár dní. A přesto a nebo právě proto jsou stále potřeba vývojáři. Přijďte na večer plný diskuse nad novinkami v .NET s těmi nejlepšími českými vývojáři.

Zlín – .NET Conf 2023
14. listopadu 2023 – Komunita WUG
Přijďte na společné sledování .NET Conf Keynote, zahájení online konference, která každoročně uvádí novou verzi .NET, tentokrát ve verzi 8. Následně budeme společně diskutovat o představených novinkách a jak je mohou vývojáři ve svých aplikacích využít. Moderovat diskuzi bude Martin Dybal (Riganti, Microsoft MVP) a účast v panelové diskuzi přislíbili tito experti (v abecedním pořadí): Jiří Činčura, Microsoft, .NET Performance, Robert Haken, HAVIT, Microsoft MVP – Development, Roman Jašek, Riganti, Microsoft MVP – Development, Jiří Pokorný, Mews, Development, Karel Zikmund, Microsoft, .NET Networking. Těšit se tedy můžete skutečně na tématicky hodnotný večer.