Písemky, co se opravují samy: Microsoft Forms + rychlá příručka Microsoft Teams pro školy

Stáhněte si dvě nové příručky vhodné nejen pro studenty a učitele, kteří pracují a učí se z domova. Obě jsou zaměřeny na využití produktů, které jsou součástí školních (free) balíků Microsoft Office. Jedna se zbývá Microsoft Forms a druhá je o Microsoft Teams. Mnoho škol ale i komerčních firem nyní objevilo kouzlo jejich použití dohromady.

Písemky, co se opravují samy: Microsoft Forms – Stručná příručka pro učitele

Microsoft Forms umožňuje umožňují jednoduše vytvářet průzkumy, kvízy, hlasování a školní úlohy. sdílet je v týmu a pak i jednoduše zobrazovat a vyhodnocovat přicházející výsledky. Microsoft Forms je součástí služby Office 365, která je pro školy poskytována v základní variantě A1 zcela zdarma, a tak nic nebrání Microsoft Forms ihned začít ve škole používat. Stáhněte si příručku Microsoft Forms pro učitele.

Rychlá příručka Microsoft Teams pro školy

Školní veze Microsoft Teams je nejen zdarma ale má již předem připravené šablony vhodné pro výuku aby učitelé i žáci mohli co nejdříve pracovat. Stáhněte si novou názornou PDF příručku v češtině.

Obrázek

Ostatní příručky pro školy najdete je na aka.ms/prirucky a další informace najdete na aka.ms/skolstvi. Všechny novinky pro naše školství, spoustu tipů a triků pak na blogu https://www.klatovsky.cz/