Microsoft Academy CZ+SK

Komerční společnosti a partneři Microsoftu hledají experty na Azure a Microsoft 365 čím dál intenzivněji ale také obtížněji. Kapacita interních místností v pobočkách Microsoftu ČR a SK pro technická i obchodní školení není dostatečná, běžné, certifikační školení jsou zase časové náročné a drahé, pro potřeby odborného vzdělání širší komunity neškálují.  Proto byl v ČR a SK představen nyní projekt lokální Microsoft Academy a to ve spolupráci se společností Gopas.  

Microsoft Academy je unikátní vzdělávací lokální program zaměřený na moderní cloudové služby a hybridní prostředí. Akademie je rozdělena tematicky na Azure akademii a Microsoft 365 akademii. Má specializované tracky jak pro technické odborníky tak i pro projektové manažery, obchodníky a vedoucí firem.


Co vám akademie nabídne:

  • Specializaci šitou na míru: Pro každou technickou roli optimalizované školení.   
  • Unikátní obsah: Na kterém se podíleli architekti společnosti Microsoft a špičkoví lokální odborníci na danou problematiku, kteří budou také školit v češtině a slovenštině.
  • Informační platformu: Kde s dalšími účastníky můžete sdílet znalosti a hledat řešení.
  • E-brochure: Získáte přednostně elektronickou brožuru na Microsoft 365 a Azure, včetně krátkých demo videí a demo scriptu.
  • Sponzorovaná cena: Obsahuje až 4 jednodenní školení v celkové hodnotě 25 000 Kč jen za 4 000 Kč bez DPH. Rozdíl ceny je sponzorován společnostmi Microsoft, GOPAS, ATComputers, DAQUAS, SWS, KPCS a TechData.
  • Voucher na certifikační zkoušku: Zájemci získají voucher na oficiální MCP certifikaci.

Pro koho je akademie určena:

Technické tracky jsou určeny pro technické role: Azure Hybrid Administrátor, Azure Cloud architekt, Datový Cloud Analytik, Azure Developer, M365 Administrátor,  M365 Desktop Admin.Pozor, školení není určeno pro úplné začátečníky. Nicméně v rámci akademie jsou školení i pro méně technické uživatele – vedoucí týmů a projektů jako M365 Business Manager, M365 Team leader nebo Azure Business Manager.

Kurzy jsou připravovány dle typických zařazení ve firmách

Registrace

Registraci a další informace naleznete na adrese https://microsoftacademy.cz/
Vyberte si tedy prosím v rámci vašich týmů vhodné zájemce – technické a vedoucí pracovníky a také odpovídající tracky, včetně optimálních termínů školení a registrujte se co nejdříve. Po registraci, do několika dnů přijde emailem potvrzení a pokyny k platbě a další instrukce.
Vzhledem k náročnosti projektu je počet míst i počet termínů omezen.


Buri