Update Days: Microservices – dvoudenní online školení

Zajímá vás jak navrhovat a tvořit moderní softwarové aplikace pomocí mikroslužeb? Pak nepřehlédněte školení formou online konference Update Days: Microservices . Koná se 11. – 12. března 2021 v odpoledních hodinách prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

Konferencí vás bude provázet zkušený přednášející Tomáš Herceg, Microsoft MVP (Most Valuable Professional), expert na oblast .NETu a Azure. Během 8 odborných přednášek vám pomocí reálných ukázek z praxe důkladně vysvětlí veškerou problematiku a správné použití mikroslužeb.

Přednášky zaměřené na mikroslužby

O microservices architektuře se mluví už několik let, mnoho firem se touto cesto vydalo, aby po chvíli zjistili, že to není úplně jednoduché a že zejména na začátku je třeba připravit relativně dost infrastruktury.

Objevily se ale také technologie, které se snaží vývoj těchto distribuovaných aplikací zjednodušit – jen ve světě .NETu se hodně mluví o projektu Tye, o runtimu Dapr, na své si přijdou i milovníci nerelačních databází.

Program zde: https://microservices.updatedays.cz/schedule/cs

Konference se bude mikroslužbám věnovat do hloubky. Uvidíte, na co si dát pozor před tím, než s mikroslužbami začnete, uvidíte technologie, které vám mohou implementaci zásadním způsobem usnadnit, a budeme se bavit i o Kubernetes, logování a provozování takové aplikace. Přednášející všechny dotazy zodpoví buď v průběhu přednášek, nebo na konci každého dne. Záznamy ze všech přednášek budou všem účastníkům k dispozici po skončení konference, a to po neomezenou dobu.

Varianty registrací

Pro online sledování konference existují 3 typy jednotlivých placených registrací:

  1. Online Individual – standardní typ registrace pro 1 účastníka
  2. Online Team – zvýhodněný typ registrace pro 4 účastníky
  3. Student Individual – zvýhodněný typ registrace pro SŠ/VŠ studenty s platnou ISIC kartou

Nezapomeňte se včas registrovat

Registrace na online konferenci je od 10. února 2021 otevřená jak pro jednotlivce, studenty, tak i pro celé vývojářské týmy.
Více informací najdete na webu konference: https://microservices.updatedays.cz/