Power Platform Club setkání 5.6.2024

Další setkání Power Platform Clubu v prostorách Microsoftu v Praze.
Pro ty, kteří se ještě neregistrovali zbývá poslední místa, proto neváhejte a registrujte se prostřednictvím tohoto formuláře.  

Program setkání Power Platform Clubu 5.6.2024:

  • 9:00 – 09:20 Registrace
  • 9:20 – 09:30     Jan Kukučka (ALSO) – Úvod
  • 9:30 – 10:15      Tomáš Říha (MVP Microsoft) – Flow design masterclass – Jak navrhnout a postavit flow, aby dávalo smysl? Jak na jednoduché, efektivní a dlouhodobě udržitelné flow?  Co dělat a nedělat v rámci flow, ať už je to flow o pár akcích nebo monstrum se stovkami akcí.
  • 10:25 – 11:10     Pavel Večeř (Microsoft) – Managed environments – Co nám to nabízí a co je nového. A proč dává smysl to využít tam, kde máme již prémiové licence k dispozici společně s CoE kitem.
  • 11:20 – 12:05    Matěj Samler (NETWORG) – Když nativní komponenty nestačí aneb vývoj vlastních komponent pomocí PCF Framework – Ukážeme si, jak můžeme pomocí Microsoft PCF Framework vyvinout vlastní komponenty, které nám umožní posunout vzhled a funkcionalitu našich Power Apps zase o krok dále. 
  • 12:15 – 13:00    Štěpán Rešl (Databrothers – MVP Microsoft) – Stahování dat ze SharePoint do Fabric – Fabric nám dává možnost získat data pomocí Copy Activity, Dataflows Gen2 a Notebooks. Co je použitelné pro získání dat z SharePointu? Jsou mezi nimi velké rozdíly? Co a s jakými možnostmi si můžeme dovolit a na co si dát pozor?  

Přednášející budou všem účastníkům k dispozici i pro osobní setkání a případné konzultace v oblasti Power Platform. Registrace zdePower Platform Club je projekt, který v roce 2021 založil Jan Kukučka, s cílem rozvíjet spolupráci s partnery a podpořit jejich růst na dynamickém trhu IT. Projekt rychle získal na popularitě, nyní pokračuje s podporou společnosti ALSO.