Update Conference Prague – největší .NET konference pro vývojáře v ČR

Update Conference Prague je největší .NET konference pro vývojáře konaná v České republice. Letošní, již druhý ročník, se koná 14. – 15. listopadu 2019. V moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague budou své přednášky prezentovat špičkoví odborníci z Evropy, USA a dalších zemí.

Update

Mezi přednášejícími jsou zaměstnanci Microsoftu a dalších velkých firem, autoři známých publikací a podcastů, či lidé aktivní v open source komunitách. Většina z nich v Česku ještě nikdy nepřednášela, ale možná je znáte z velkých zahraničních konferencí, případně jste četli jejich knížky nebo je viděli na Channel9 či na Pluralsightu.  Patří mezi ně zejména: 

  • Konrad Kokosa – Author of the Pro .NET Memory Management book 
  • Mei-Chin Tsai – Group Principal Engineer Manager at Microsoft 
  • Jared Parsons – Principal Developer on the C# compiler, author of VsVim
  • Brandon Minnick – Xamarin app developer, Developer Advocate at Microsoft 
  • Edwin van Wijk – Principal Software Architect at Info Support & Microsoft MVP 
  • Adam Sitnik – .NET Performance geek, Software Engineer at Microsoft

Jaká jsou témata přednášek?

Program konference jsme sestavili tak, aby v něm byla zastoupena všechna důležitá témata a aby si na své přišli jak softwaroví architekti a team leadeři, tak weboví, desktopoví a mobilní vývojáři.

Konference nabídne tři přednáškové sály s paralelním programem a také diskusní zónu Ask the Experts, kde budou řečníci a vybraní čeští experti připraveni zodpovídat dotazy účastníků. Přednášky budou zaměřeny především na .NET Framework, .NET Core, Azure, Serverless, IoT, AI, Machine Learning, Web & Mobile Development, SQL Server, Security, Architecture, DevOps & Testing.

Chybět nebude ani večerní párty s přednášejícími, která je naplánována po poslední přednášce prvního dne konference.

Nezapomeňte se včas registrovat

Registrace na Update Conference Prague 2019 je jak pro jednotlivce, tak i pro celé vývojářské týmy otevřená na webu konference: www.updateconference.net.

Budeme se na Vás těšit!