Visual Studio 2022 Preview 1

Vyzkoušejte si preview první plně 64bitové verze Visual Studia 2022. Je k dispozici ve všech třech edicích (Community, Pro a Enterprise). Lze je používat zdarma. Tento první release slouží zejména k získání zpětné vazby od vývojářů.

Download a další informace zde:

Co bude mnohé z vás zajímat:

  1. Plně 64bitová verze devenv.exe, padá omezení 4GB ale můžete samozřejmě tvořit i 32 bitové aplikace
  2. Visual Studio 2022 preview lze nainstalovat současně-paralelně s dřívějšími verzemi Visual Studia
  3. Systémové požadavky
  4. Kompatibilita
  5. Redistribuce aplikací pouze jako interní eval, není zde go-live licence pro tvorbu produkčních aplikací 
  6. Latest Release Known Issues
  7. Další podrobnosti o tomto release
  8. Roadmapa pro Visual Studio 2022
  9. Celková vize produktu
  10. Zde diskutujte vlastnosti, chyby a vkládejte své požadavky na funkčnost

No a kdy bude ostrá verze? Na Wikipedii se dá docela dobře odhadnout, jak dlouho posledni dobou trvá než se první preview Visual Studia posunou do finální ostré fáze. Dvojka na konci také naznačuje, že o letošní prázdniny se asi nedočkáme:)