Update Days Corestart 6.0: 28-29. dubna 2022, Comfort Hotel Prague

Konference Corestart 6.0 poskytne komplexní přehled o stavu platformy .NET v roce 2022. Ve dvou dnech a 12 přednáškách od českých MVP si zrekapitulujeme, co se odehrálo v posledních verzích .NETu (.NET Core 3.1.NET 5 s .NET 6), co je za poslední roky nového v jazyce C# a jak se změnily frameworky na .NETu postavené.

Uvidíte, jakým směrem se vývoj software aktuálně ubírá a na co se připravit v následujících letech. Budeme si povídat o možnostech pro ukládání dat, zpracování tasků na pozadí, dnešních možnostech autentizace, užitečných funkcích ve Visual Studiu a mnoha dalších tématech.

Konferencí Vás bude provázet zkušené duo českých MVP – Tomáš Herceg a Michal Altair Valášek, které doplní Roman Jašek, Vojtěch Kožuch a Michal Tichý.

Update Days: Corestart 6.0 je dvoudenní hybridní konference, které se můžete zúčastnit buď osobně v místě v moderním prostředí Comfort Hotel Prague City East na adrese: Bečvářova 14, Praha – Strašnice nebo online prostřednictvím na portálu Update NowVeškeré přednášky budou pouze v češtině.