Update Now 2020 – online konference pro .NET vývojáře

Tradiční Update Conference Prague 2020 se letos mění na online konferenci Update Now 2020, která se bude konat v novém termínu 23. – 26. listopadu 2020.

Update Conference Prague 2019

Online konference Update Now 2020 nabídne možnost sledovat live-stream většiny již dříve avizovaných přednášek Update Conference Prague 2020. Každým dnem konference vás bude provázet moderátor, který jednotlivé speakery uvede a představí, a po přednášce jim položí dotazy z publika. I po přednášce bude možnost dále diskutovat se speakerem v rámci online diskuze.

Na koho se můžete těšit?

Mezi přednášejícími jsou zaměstnanci Microsoftu, autoři známých publikací a podcastů, či lidé aktivní v open source komunitách. Většina z nich v Česku ještě nikdy nepřednášela, ale možná je znáte z velkých zahraničních konferencí, případně jste četli jejich knížky nebo je viděli na Channel9 či na Pluralsightu.

Patří mezi ně zejména:

Irina Scurtu – Microsoft Certified Trainer, Microsoft MVP

Spencer Schneidenbach – API / Integration Expert, Community Advocate, Microsoft MVP

Mark Allibone – Lead Mobile Developer Rey Automation, Microsoft MVP

Rob Richardson – Enterprise Architect, Microsoft MVP

Layla Porter – Senior Developer Evangelist, Microsoft MVP

Niels Tanis – Principal Security Researcher at Veracode

Jaká budou témata přednášek?

Program konference je sestaven tak, aby v něm byla zastoupena všechna důležitá témata a aby si na své přišli jak softwaroví architekti a team leadeři, tak weboví, desktopoví a mobilní vývojáři.

Konference nabídne 2 paralelní tracky plné technických přednášek a panelových diskuzí. Live-streamy bude možné sledovat od pondělí do čtvrtka 23. – 26. listopadu 2020 vždy v odpoledních hodinách. Přednášky budou zaměřeny především na .NET Framework, .NET Core, Azure, Serverless, IoT, AI, Machine Learning, Web & Mobile Development, SQL Server, Security, Architecture, DevOps & Testing.

Jaké jsou varianty registrací?

Pro online sledování konference existují 3 typy jednotlivých registrací:

  1. Online Individual – standardní typ registrace určený pro jednotlivce

  2. Online Student – zvýhodněný typ registrace pro SŠ/VŠ studenty a učitele s platnou ISIC kartou

  3. Online for Company – zvýhodněný typ registrace pro firmy umožňující sledování streamu z konference až pro 10 uživatelů

Nezapomeňte se včas registrovat

Registrace na Update Now 2020 je jak pro jednotlivce, studenty, tak i pro celé vývojářské týmy otevřená na webu konference: www.updateconference.net.

Na klasický formát konference s osobní účastí jak speakerů, tak i účastníků se můžete těšit až v termínu 18. – 19. listopadu 2021, kdy se bude konat Update Conference Prague 2021.

http://www.updateconference.net