Převod aplikací do cloudu, workshop včetně Cloud Hands-on-Labs

Hledáte způsoby, jak zvýšit efektivitu i škálovatelnost vašich aplikací a zároveň kontrolovat náklady? 24.11 pořádá Microsoft s.r.o. ve spolupráci s Gold Cloud Certified partnerem Havit s.r.o. online workshop .NET Modernization in a Day. Jeho cílem je seznámit účastníky s procesem migrace tradičních aplikací do moderních škálovatelných platformových služeb v Azure. Součástí jsou sponzorované Azure Subskripce s Hands On Labs pro každého účastníka.

Online, 24.11.2020 od 10.00 do ~16:00 hod.
REGISTRACE ZDE
Webinář proběhne online s využitím Microsoft Teams, odkaz na připojení bude zaslán před začátkem akce na email zadaný v registraci.
Účast je zdarma.

Na základě semináře lépe porozumíte:

  • Možnostem provozu aplikací v Azure
  • Platformním službám v Azure vhodných k hostování webových aplikací
  • MS SQL databázi jako služba
  • Potřebám migrace aplikací do Azure
  • Možnostem škálování aplikací
  • Stanovení nákladů provozu aplikace v Azure

Cloudová laboratoř pro každého účastníka

Součástí webináře bude každý účastník mít možnost pracovat s Microsoftem předpřipravenou cloudovou on-line laboratoří (Hands on Lab) – uživateli dedikovaná sponzorovaná Azure Subskripce s architekturou a technologiemi níže. Mimo to bude mít každý účastník připraven i vlastní remote VM jako developer stanici/server.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-1024x669.png.
Tento příklad je součástí připravené laboratoře pro každého účastníka

Registrace zdarma

Online, 24.11.2020 od 10.00 do ~16:00 hod.
REGISTRACE ZDE
Webinář proběhne online s využitím Microsoft Teams, odkaz na připojení Bude zaslán před začátkem akce na email zadaný v registraci.
Účast je zdarma.

Počet slotů v praktických laboratořích je omezen, nenechávejte registraci na poslední chvíli.


Těšíme se na viděnou.