Microsoft Trainings Days a voucher zdarma na Azure Fundamentals zkoušku

Na září připravila společnost Microsoft balík technických on-line školení na cloudové produkty zejména Azure a Microsoft 365 – Microsoft Trainings Days. Typicky se jedná o několikahodinové bloky na konkrétní oblasti témata. Některé jako např. „Hybrid Security“ mají dva díly. Většinu z nich můžete brát jako technické intro do dané problematiky. Účast samozřejmě zdarma, registrace je však nutná.

Přednášky budou v angličtině a mnoho z nich bude mít české titulky.

Všichni vedoucí pracovníci, i když nejsou moc techničtí nebo se detailně neorientují v cloudových technologiích, by si neměli nechat ujít „Fundamentals“. Zde navíc získají voucher na certifikační zkoušku Microsoft Azure Fundamentals certification exam.

Pozn. Hledáte-li webináře jako přípravu k certifikačním zkouškám Microsoft , přečtěte si jeden z minulých příspěvků Webináře jako příprava k certifikačním zkouškám Microsoft.