Power BI Dashboard in a Day – praktické workshopy, Praha a Bratislava, září 2019

Nenechte si ujít jednodenní semináře na kterém se budete moci seznámit s možnostmi řešení Power BI. Pořádá Microsoft ve spolupráci s Intelligent Technologies. Cílem je ukázat, jak tento nástroj lze využít k hloubkové, smysluplné analýze dat. Chcete si ověřit schopnost řešení Power BI plnit požadavky vaší organizace z hlediska vizualizace a analýzy dat, nebo se chcete dozvědět o jeho přínosech k vaší efektivitě a pozitivním dopadu na vaši každodenní práci? Pak je tento seminář určen právě pro vás.

Na konci semináře budou účastníci schopni:

  • Připojit se k různým zdrojům dat, naimportovat je a transformovat.
  • Definovat obchodní pravidla a klíčové výkonnostní ukazatele (KPI).
  • Zkoumat data pomocí výkonných vizualizačních nástrojů.
  • Vytvářet působivé sestavy.
  • Sdílet dashboardy s členy svého týmu i externími uživateli.

Doporučujeme vám také přinést si s sebou na seminář vlastní data ve formátu CSV nebo Excel. Poslední dvě hodiny semináře budou pod vedením instruktora věnovány vytváření sestav a dashboardů využívajících vašich vlastních dat. 

…a několik živých ukázek z práce společnosti Intelligent Technologies:

Finance a controlling – (klikněte na live ukázku)
Retail – (klikněte na live ukázku)
HR – (klikněte na live ukázku)
Výroba – (klikněte na live ukázku)

Termíny a místa

  • čtvrtek 12.9.2019, 9:00 – 17:00, Microsoft Bratislava – Registrace zde
  • pátek 20.9.2019, 9:00 – 17:00, Microsoft Praha – Registrace zde

Vstup zdarma ale vzhledem k předpokládanému zájmu o semináře jsou všichni uživatelé nejprve zařazeni na čekací listinu a rezervace ověřovány telefonicky.

Buri