Představujeme FSharping – českou F# komunitu

Fsharping.com

FSharping je česká lokální komunita nadšenců okolo jazyka F# a funkcionálního programování. Společně se učí, předávají si znalosti a prošlapávají cesty. Je úplně jedno, jakou úroveň znalostí a zkušeností máš. Vítán je každý, kdo má chuť se vzdělávat a zároveň svoje zkušenosti předávat ostatním. Ať už formou článků nebo na srazech.

Srazy se pořádají přibližně jednou za dva měsíce. Vždy se snaží sehnat zajímavého řečníka se zajímavým tématem, ale vzít slovo si může každý a popovídat o svých zkušenostech a úspěších s F#, ať ve firmě či na soukromém projektu. Po přednášce bývá obvykle posezení s pivkem.

Nepropásněte nadcházející Fsharping meetup, 10.7.2019, od sedmi večer v Praze na Žižkově.

FSharping je otevřen úplně všem – nadšencům, zvědavcům i profíkům.