Setkání Windows User Group – červen 2020

Naše akce plánujeme stále online. Pro aktuální seznam našich akcí tak sledujte www.wug.cz. Využít můžete i záznamů akcí minulých.

Online – Azure Front Door: Co může nabídnout vašim aplikacím
2. června 2020 – Jiří Činčura
Azure Front Door je relativně novým produktem a přesto, že bychom tuto službu mohli jednoduše nazvat reverzní proxy, tak to není tak jednoduché. Nabízí totiž mnohem víc funkcionality, než jednoduchá reverzní proxy. Chtěli byste cachování? Použiváte Traffic Manager? Možná by toto vše šlo nahradit lepším řešením v podobě Azure Front Door. Microservices? I zde může pomoci. Jste zvědaví?

Bezpečně i v digitálním světě

Zvýšené virové nebezpečí nečíhá nejen v reálném světě, ale i tom digitálním. Narůstající počet organizací, které podlehnou útoku narůstá. Na jednom místě přinášíme záznamy všech předchozích přednášek, které vám mohou pomoci s vystavěním správné obrany.