Setkání Windows User Group – srpen 2023

Horko? Pokud tentokrát pojede elektřina, klimatizaci máme. Načerpat tak můžete nejen letní ochlazení, ale též nové znalosti. Třeba vývoje aplikací i za pomocí AI.

Mimochodem, už AI technologie zkoušíte? Myslíte, že se bude jednat o další líbivý buzzword a zase to přejde, nebo má skutečně šanci změnit svět? A ideálně ne směrem k Matrixu či Terminátorovi.

Praha – Technologie a vývojový proces .NET aplikace
15. srpna 2023 – Miroslav Holec
Jak napsat webovou aplikaci na zelené louce od nápadu, přes grafiku až po nasazení do Azure cloudu za 11 dní? Není to nemožné a na této přednášce Vám ukážu balík tipů, jak to dokážete i vy. Ať už chcete vytvořit něco vlastního, podívat se na Blazor Server aplikaci kombinovanou s Razor Pages nebo Vás zajímá, jak mi pomohl GitHub Copilot s vývojem AI aplikace textomet.cz, přijďte!