Update Conference Prague 2022, 10-11.11.2022

I letos se vývojáři mohou těšit na Update Conference Prague 2022, největší .NET konferenci konanou v České republice. Letošní, již pátý ročník se koná 10. – 11. listopadu 2022. V moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague budou své přednášky prezentovat špičkoví experti z celého světa.

Mezi přednášející se i letos přihlásili jak prověření Update speakeři, tak pro Prahu nové tváře, které svou perspektivou obohatí diskusi o stávajících trendech.

Mezi ně patří:

  • Loek Duys – Cloud Architect at Xpirit
  • Pamela Paterson – Senior IT Business Analyst Consultant, Best-Selling Author
  • Daniel Hindrikes – Architect and developer at 13|37
  • Mike Martin – Cloud Solution Architect at Microsoft
  • Ruby Jane Cabagnot – Full-Stack .NET/React Developer at Avanade, Published Book Author
  • Billy Hollis – UX design generalist and architect/developer at Next Version Systems

Jaká jsou témata přednášek?

Program konference jsme sestavili tak, aby v něm zaznělo to nejdůležitější softwarové architekty a team leadery, tak pro webové, desktopové a mobilní vývojáře.

Konference nabídne tři přednáškové sály a také diskusní zónu Ask the Experts, kde budou řečníci a vybraní čeští experti připraveni zodpovídat dotazy účastníků. Přednášky budou zaměřeny především na .NET Framework, .NET Core, Azure, Serverless, IoT, AI, Machine Learning, Web & Mobile Development, SQL Server, Security, Architecture, DevOps & Testing.

Chybět nebude ani večerní párty s přednášejícími, která je naplánována po poslední přednášce prvního dne konference.

Nezapomeňte se včas registrovat

Registrace na Update Conference Prague 2022 je jak pro jednotlivce, tak i pro celé vývojářské týmy otevřená na webu konference: www.updateconference.net