Znáte Visual Studio Dev Essentials?

Visual Studio Dev Essentials je základní, free, úroveň subscription programu benefitů pro vývojáře i IT odborníky, kteří mají něco společného s tvorbou softwaru. Microsoft v rámci svého programu historicky označovaného jako MSDN Subscription vždy nabízel pro vývojáře a testery mnoho výhod nad samotné IDE nástroje Visual Studio.

Firemní a profesionální vývojáři v placených verzích Visual Studio Subscription vyžívají vedle vývojářských nástrojů zejména neomezený přístup k infrastruktuře formou downloadu s možností generovat si vlastní produktové klíče, Azure kredity a DevTest ceny, školení, technickou podporu a další služby a výhody. Výhody a nabídky, zejména školení a slevy od partnerů se průběžně mění a je jasné, že ti co platí Microsoftu za Visual studio nejvíce jich také mají nejvíce a ti co neplatí nic jich mají málo.

Málokdo však ví, že i free úroveň, tzn. Visual Studio Dev Essentials obsahuje mnoho zajímavých výhod, ke kterým se jen tak lehce na internetu nedostanete. Typicky se jedná o nejrůznější vývojářské komponenty možnosti školení apod.  

Základní pohled na my.visualstudio.com s aktivoaným Visual Studio Dev Essentials programem.

Pro zapojení se do programu není třeba nic jiného než se pomocí Microsoft Accountu lognout na stránce https://my.visualstudio.com/

Pouze za „registraci“

Model aktivace výhod od společností mimo Microsoft je pak velmi jednoduchý: Vygenerujete si většinou jednorázový speciální klíč, kterým na patřičných stránkách slevu nebo výhodu aktivujete.

Typická aktivace výhody v rámci Visual Studio Dev Essentials

Po registraci se doporučuji se do nabídky Dev Essentials kouknout přibližně každý čtvrtrok, protože tým, který má na starosti výhody pro Visual Studio předplatitele pravidelně mění nabídku podle toho kolik má marketingových zdrojů. Pokud vidíte něco zajímavého pak neváhejte s aktivací.
Buri


1 Trackback / Pingback

  1. CODE Magazine ZDARMA - MSPRO.CZ

Komentáře nejsou povoleny.