CODE Magazine ZDARMA

CODE Magazine je jeden z nejznámějších časopisů pro vývojáře. Nyní ho můžete mít minimálně na rok zdarma. Je totiž součástí Visual Studio Subscription benefitů a to i pro registrované techies kteří využívají Free úrovně Visual Studio Dev Essentials. Ti si mohou pořídit elektronickou verzi (standardní cena 20$), uživatelé, kteří si platí některou z komerčních verzí Visual Studio Subscription si mohou nechat z USA posílat i tištěnou verzi, která normálně stojí 50$ ročně musí však zaplatit poštovné.


Jak si CODE Magazine objednat?

Po zalogování se do Visual Studio Dev Essentials nebo do vaší VS Subscripce na adrese https://my.visualstudio.com/, si naklikněte kód, stejně jako u většiny ostatních benefitů:

… a potom jen na stránce, kam vás to přesměruje dát správný email.

Pokud registrace neprojde, tak si nejprve udělejte free account CODE Magazine, pak aktivace již proběhne bez problémů.


Obsah aktuálního čísla CODE Magazine je tento:

Stahovat můžete buď jako PDF nebo jako MOBI file. Předplatné bude funkční jeden rok.


Buri