Hackněte Azure a vydělejte si 300 000 USD

Ne, opravdu vás nechceme navádět k nelegální činnosti, ale upozornit vás na Azure Bounty program. Jde o program určený primárně pro bezpečnostní výzkumníky, nicméně zapojit se do něj může kdokoliv.

Cílem programu je kontinuální testování bezpečnosti Azure služeb a pokud objevíte a nahlásíte chybu, která je následně potvrzena (a samozřejmě opravena), můžete si jako odměnu zcela legálně vydělat velmi slušné peníze.

Asi největší výzvou je objevení chyby, díky které se z virtuálního stroje v Azure dokážete dostat do podkladové virtualizační platformy, zde si můžete přijít na 300 000 USD, ale i odměny za objevení chyb v dalších oblastech jsou více než zajímavé.

Podrobnosti o Azure Bounty programu jsou k dispozici zde: https://www.microsoft.com/en-us/msrc/bounty-microsoft-azure .

Pokud by vás zajímalo probourávání se i do dalších oblastí Microsoft cloudových služeb typu Office 365 nebo Dynamics 365, odkazy na Microsoft Bounty programy naleznete na https://aka.ms/bugbounty.

 

Hodně štěstí:)

-Kanty