Hutně a kondenzovaně o službách Azure pro Softwarové Architekty

Nenechte si ujít technické online školení formou webináře: Hutně a kondenzovaně o službách Azure pro Softwarové Architekty„. Dozvíte se jak optimálně využívat služby Microsoft Azure pro provoz vašich aplikací.
Od nastavení základních governance  principů, přes výběr vhodných infrastrukturních, databázových a platformových služeb pro běh, zabezpečení i monitoring vašich aplikací, až po moderní architecture patterny nasazování cloudových škálovatelných aplikací.

KDY : 29.9.2020, 9:00 – 13:00 hod.
Školení je ZDARMA, registrace předem však nutná

Program:

09:00
09:40
Azure Governance
Pořádek musí být zaveden hned na začátku  
09:40 10:10Infrastrukturní služby 
Vždy na ně narazíte a vychytávek a variant je mnoho  
10:10 10:45Persistence a databáze v Azure
Vyberte z mnoha možností optimální výkonem i cenou  
10:45 11:00Přestávka  
11:00 12:00PaaS, Docker, Serverless, Kubernetes jako služba
Vhodná architektura, monitoring a dalších služby  
12:00 13:00Praktické ukázky
A: ARM deployment VM Scale Set, PostgreSQL PaaS, AppGateway, Keyvault
B: Deployment kontejnerizované aplikace do Azure Container Instance a WebApp 
C: Event processing do PowerBI (App funkce, Stream Analytics, Event Hub, PowerBi)  

Komu je školení určeno:

Workshop je určen pro IT architekty vývojářských firem, kteří mají základní znalosti cloudových principů a technologií, třeba i zkušenosti z AWS, GCP, atd …, nikoli pro úplné začátečníky. Během online workshopu bude i prezentace praktických ukázek.

REGISTRACE ZDE

Pořádá společnost Microsoft s.r.o. ve spolupráci se společností Cloudfield s.r.o..