Secure development a Secure DevOps v cloudu

Nenechte si ujít půldenní on-line workshop, kde se v dozvíte v hutné a kondenzované formě, jak optimálně využívat služby Microsoft Azure pro provoz vašich aplikací tak abyste tvořili a nasazovali bezpečně aplikace. Workshop je zaměřený na správné využití cloudových služeb z pohledu bezpečnosti a na změnu development procesů v prostředí kritických aplikací. Během workshopu se dozvíte, jak identifikovat vhodnou architekturu aplikací, jak na automatizaci DevOps z pohledu security a napojení security do DevOps procesů.

KDY: 24.3.2021, 9:00 – 13:00
KDE: Online, REGISTRACE ZDE
Učast ZDARMA

PROGRAM:

09:00 – 10:10Zásady secure development
OWASP Vulnerability assesment a management Statická a dynamická analýza kódu  
10:10 – 10:45Význam emulátoru a mockupu pro vývoj a secure development
Best practicies  
10:45 – 11:00Přestávka  
11:00 – 12:00Secure DevOps
Význam Infrastructure as a Code pro secure DevOps Jak na bezpečné kontejnery Best practicies z pohledu návrhu architektury v cloud  
12:00 – 13:00  Využití cloud služeb pro zvýšení bezpečnosti řešení
KeyVault, monitoring Možnosti šifrování a šifrované komunikace

Workshop je určen pro IT architekty, kteří mají základní znalosti cloudových principů a technologií, nní třeba Azure klidně i zkušenosti z AWS, GCP, atd …,  nikoli pro úplné začátečníky. Během online workshopu bude i prezentace praktických ukázek.

Prezentovat budou zástupci společnosti Cloudfield – Microsoft Gold Cloud & AppDev Partner.