Setkání Windows User Group – prosinec 2019

Před závěrem roku, finišem rozpočtů i programových plánů máme pro vás několik tipů na zajímavé akce.

Letos se v Praze koná European SharePoint, Office 365 and Azure Conference. Jedna z největších akcí, na které můžete potkat zástupce společnosti Microsoft, komunity MVP i předních autorů či konzultantů. Ideální inspirace a technologické novinky. Registrace se uzavírá již za pár hodin, tak neváhejte.

V únoru příštího roku pak zavítá Microsoft Ignite v rámci své Tour i do Prahy. Setkejte se opět se zástupci společnosti Microsoft, nahlédněte do novinek, které se do jejich online služeb a produktů v následujícím roce chystají a jak mohou pomoci právě vaší společnosti.

Do doby, než se na našem webu objeví nové akce, se můžete podívat na záznamy našich předchozích akcí, seminářů i konferencí.

Na závěr jménem všech našich organizátorů přeji, ať najdete nejen krásné IT dárky pod vánočním stromečkem, ale také úspěšný vstup do následujícího roku.

Kompilaci bez chyb i upozornění, dostupnost systémů 100%!