Setkání Windows User Group – říjen 2021

Vrací se nám svět pomalu do starého normálu? Minimálně částečně. A proto i naši vývojáři se vracejí do roviny osobních setkání. Doufáme, že už to vydrží. Ale pokud se necítíte ještě na větší setkání, nebojte. Máme pro vás u některých akcí připravený i online přenos, ze kterého bude k dispozici i záznam. Doručujeme tedy nyní hybridní akce.

Technické upozornění: Pro fyzickou účast na přednáškách je vyžadováno splnit platná hygienická nařízení a opatření. Připravte si prosím tedy platný QR kód potvrzující vaše očkování, aktuální test či prodělání Covid-19.

Aktualizace 5. října 2021: Windows 11 přicházejí. Všichni jsme nadšeni. S výjimkou počítače Roberta Hakena, který bohužel aktualizaci nepřežil a proto jsme bohužel nuceni dnešní přednášku zrušit.

Online – Novinky v .NET Internals
5. října 2021 – Robert Haken
Podívejme se online, co se během posledních verzí událo v útrobách .NET [Core]. Kompilace, diagnostický tooling, garbage collector, drobná i zásadní vylepšení performance.

Brno – Novinky v .NET Internals
5. října 2021 – Robert Haken
Osobně se podíváme, co se během posledních verzí událo v útrobách .NET [Core]. Kompilace, diagnostický tooling, garbage collector, drobná i zásadní vylepšení performance.

Zlín – Co nás čeká v .NET 6 a C# 10
14. října 2021 – Jiří Činčura
.NET 6 klepe na dveře a s ním samozřejmě novinky. Novinky v samotném .NETu, ale také v ASP.NET Core, Entity Framework Core a v samozřejmě též C# 10. A to opět osobně.