Update Days: Passwordless – moderní autentizace v .NETu

Update Days: Passwordless – moderní autentizace v .NETu

Zajímá vás jak v .NET aplikacích implementovat moderní ověřování uživatelů bez použití hesla? Pak nepřehlédněte školení formou hybridní konference Update Days: Passwordless. Akce se koná 30. září 2021 v Praze a sledovat ji můžete také prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.


Konferencí Vás bude provázet zkušený přednášející Michael Grafnetter, expert na bezpečnost v IT a Microsoft MVP. Během 6 odborných přednášek v angličtině Vám na reálných ukázkách z praxe důkladně vysvětlí veškerou problematiku týkající se moderní autentizace.

Přednášky zaměřené na moderní autentizaci

Jak uživatelé, tak i bezpečnostní experti si zamilovali moderní metody autentizace, jako jsou Face ID a Touch ID od Apple, Windows Hello od Microsoftu nebo FIDO2 klíčenky (např. YubiKey). Co mají tyto technologie společného? Všechny poskytují lepší uživatelský komfort a vyšší zabezpečení než ověřování pomocí hesla. Nejzajímavější je však to, že všechny tyto metody implementují stejnou rodinu standardů, tj. FIDO2 a W3C Web Authentication, a mohou být tedy použity jakoukoli webovou aplikací, včetně té vaší.

Abychom .NET vývojářům pomohli efektivně používat tento moderní typ autentizace, rozhodli jsme se uspořádat hybridní konferenci Update Days: Passwordless zaměřenou na FIDO2 a W3C Web Authentication.

Program zde: https://passwordless.updatedays.cz/schedule/cs

Na této jednodenní hybridní konferenci se dozvíte, jak lze v .NET aplikacích implementovat moderní ověřování uživatelů bez použití hesla. Na přednáškách probereme danou problematiku do hloubky, ukážeme si osvědčené postupy a také zajímavá dema.

Varianty vstupenek

Pro sledování konference existují 2 typy jednotlivých placených registrací:

  1. Online Individual – vstupenka zahrnující osobní účast na konferenci pro 1 účastníka.
  2. Online Individual – registrace ke sledování live-stream vysílání z konference pro 1 účastníka.

Nezapomeňte se včas registrovat

Registrace na konferenci je otevřená jak pro jednotlivce, tak i pro celé vývojářské týmy.
Více informací najdete na webu konference: https://passwordless.updatedays.cz/