Microsoft 365 – přehled formou PDF ke stažení

Microsoft 365 (M365) je komplexní sada nástrojů a cloudových služeb Microsoft, které využijí organizace pro komunikaci, práci s dokumenty, sdílení informací, týmovou spolupráci, možnost práce odkudkoli z jakéhokoli zařízení se zajištěním vysoké bezpečnosti a ochrany informací.

Poskytuje se formou předplatného v různých variantách (Business, Enterprise, Education) a v různých plánech („1„, „3„, „5“ ), které se liší funkčností a vlastnostmi. M365 v sobě zahrnuje vždy tři hlavní komponenty:
1. Aktuální verze operačního systému Windows
2. Office 365
3. Nástroje pro správu a bezpečnost


Přehled M365 v češtině formou PDF

O M365 bylo publikováno mnoho, scházel však jeden ucelený, lidsky napsaný dokument s tím, co M365 obsahuje a jak lze balík pořídit pro menší i větší firmy. Zde je ke stažení PDFko, které vše podstatné popisuje v češtině.

V češtině a snad i srozumitelně

M365 Enterprise poster v angličtině

Nejobsáhlejší nabídka je v rámci M365 Enterprise, přehled se vešel na tento Microsoft 365 Enterprise poster:

Microsoft 365 Enterprise poster
V angličtině, vše na jednom místě

Microsoft 365 Education

Výše zmiňované informace byly určené zejména pro firemní zákazníky, nezapomínejme však na školy. Ty mají možnost využívat speciální „A“ (Academic) edice a plány O365 Education (A1 plán je zdarma) nebo balík M365 Education. Porovnání O365 a M365 Education plánů najdete zde.

Microsoft 365 and Office 365 platform service description

Pokud se chcete ponořit hlouběji do porovnáni funkčností a služeb, prozkoumejte následující odkaz a linky kolem něho:
https://docs.microsoft.com/en-us/office365/servicedescriptions/office-365-platform-service-description/office-365-platform-service-description


Buri