Setkání Windows User Group – březen 2024

I Praha se dočkala svých WUG Days. Tedy ne dní, ale dnů. Hned dvou. Právě doznívá den první pro IT profesionály a už se můžeme těšit na den pro vývojáře. Většina přednášek byla nahrávána a tak doporučujeme rozhlédnout se po sekci Záznamy na našem webu. Ale samozřejmě s jistým časovým odstupem.

Praha – WUG Admin Day 2024
1. března 2024 – Více přednášejících
Na konferenci vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na 10 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami, tak s best-practices ve správě, zabezpečení i nasazení podnikových Microsoft technologií.

Praha – WUG Dev Day 2024
4. března 2024 – Více přednášejících
Těšte se na přední české odborníky na .NET framework a související technologie a na 12 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami, tak s best-practices ve vývoji .NET aplikací.