Setkání Windows User Group – leden 2020

Jak správně vkročit do roku 2020? Přece s nově získanými znalostmi!

Ale na úvod bychom vám v souvislosti s posledním děním nejen v nemocnicích a dolech rádi připomenuli záznam několika našich přednášek, které mohou pomoci, aby se o vás v podobných souvislostech nejen nepsalo, ale nemuseli jste podobné problémy řešit.

A nyní se už podívejme do ledna 2020.

Brno – Entity Framework vs. SQL Server: Co jste mohli udělat a neudělali; a co jste dělat neměli a přesto udělali
8. ledna 2020 – Jiří Činčura
Entity Framework nabízí plno vlastností pro ulehčení a zrychlení práce. SQL Server má jeden z nejlepších optimalizátorů ve světě RDBMS. To ale neznamená, že selský rozum jde stranou. Jaké jsou tedy nejčastější prohřešky v návrhu aplikací s Entity Frameworkem a SQL Serverem a jak se jim vyhnout?

Zlín – Novinky v Microsoft SQL Server 2019
9. ledna 2020 – David Gešvindr
Microsoft SQL Server 2019 přináší bohatou škálu na první pohled drobných novinek, ale o to více budete mile překvapeni jejich praktickým dopadem na provoz vašich databází a minimem požadovaných úprav z vaší strany. Přijďte se na tuto přednášku seznámit s novými rozšířeními optimalizátoru dotazů nazvanými Intelligent Query Processing, klasifikací citlivých dat, podporou UTF-8, zrychleným zotavením databáze a mnoha dalšími novinkami pro administrátory i vývojáře.

Praha – Novinky v Microsoft SQL Server 2019
13. ledna 2020 – David Gešvindr
Microsoft SQL Server 2019 přináší bohatou škálu na první pohled drobných novinek, ale o to více budete mile překvapeni jejich praktickým dopadem na provoz vašich databází a minimem požadovaných úprav z vaší strany. Přijďte se na tuto přednášku seznámit s novými rozšířeními optimalizátoru dotazů nazvanými Intelligent Query Processing, klasifikací citlivých dat, podporou UTF-8, zrychleným zotavením databáze a mnoha dalšími novinkami pro administrátory i vývojáře.