Setkání Windows User Group – srpen 2019

Školákům se blíží konec prázdnin, ale IT systémy si prázdniny neberou. Stejně tak naši přednášející, kteří si připravili celou sadu přednášek především v oblasti SQL a BI. Ty vás čekají v Brně na konferenci SQL Server Bootcamp 2019.

Brno – SQL Server Bootcamp 2019
20. srpna 2019 – Více přednášejících
Jak SQL Server využít naplno a jak jeho méně známé funkce můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2019, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru a Power BI.

Praha – Vývoj ASP.NET Core aplikací na macOS
22. srpna 2019 – Miroslav Holec
Dají se vyvíjet webové služby na macOS? Uvažujete nad přechodem od Windows na macOS? Pak si přijďte poslechnout příběh o mé cestě od Windows k macOS a podívat se na nástroje, které mám k dispozici a které mi chybí.

Brno – Na vlnách PowerShellu do nekonečná a ještě dál
29. srpna 2019 – Ondrej Šebela
Cílem přednášky je ukázat, jak se vypořádat s duplikací funkcí a proměnných v PowerShell skriptech, distribucí PowerShell modulů na klienty v AD, absencí kontroly skriptů před nasazením do produkčního prostředí, zálohováním atd. Řešením může být zavedení centrálního GIT repozitáře (zautomatizovaného skrze Git Hooks a sadu PowerShell skriptů), jehož obsah je distribuován na vybrané stroje.