Setkání Windows User Group – září 2023

Do školních lavic v září usedají ratolesti. A právě jejich pocity si můžete připomenout na výročních konferencích WUG Days a SQL Server Bootcamp v Brně, tentokrát s rokem 2023 v názvu.

Jedná se již tradičně o jedny z největších setkání okolo informačních technologií a vývoje, které můžete bezplatně na české půdě navštívit. Těšíme se na vás.

Brno – WUG Days
11. a 12. září 2023 – Specialisté, odborníci, MVP
Další ročník nabitý více než 30 prakticky orientovanými přednáškami předních českých odborníků, kde se seznámíte s novinkami a best-practices z různých oblastí vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací, správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, či praktického využití cloudu.

Brno – SQL Server Bootcamp
13. září 2023 – Specialisté, odborníci, MVP
Bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na Microsoft Data Platform seznámíte s best-practices z různých oblastí Microsoft SQL Serveru, Microsoft Azure a Power BI.

Olomouc – Na co mám/můžu použít Roslyn
27. září 2023 – Jiří Činčura
Kompilátor C#, Roslyn, není vlastně jen kompilátor, ale celá sada nástrojů, které můžeme použít pro úpravu, správu a generování našeho kódu.